STRONA GŁÓWNA PROMOCJE BANK PLACÓWKI PRODUKTY I USŁUGI KONTAKT
BANKOWOŚĆ INTERNETOWA


PROMOCJE
Loteria BLIKOMANIA
0 zł przez 12 miesięcy


Zgłoś się po bezpłatny terminal płatniczy
do Banku Spółdzielczego w Kostrzynie


First Data Polcard przygotowała specjalną ofertę dla klientów Banków Spółdzielczych SGB, która pozwoli korzystać z preferencyjnych stawek. Każdy klient znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.

Co zyskujesz?

Terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy

0 zł za dzierżawę terminala
0 zł za prowizję od transakcji


Odbierze terminal płatniczy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

Wypełnij formularz i sprawdź ofertę na stronie Polcardu
WAKACJE w promocyjnej cenie


Karty kredytowe to jedne z najpopularniejszych i najbardziej przydatnych produktów bankowych. Dają poczucie komfortu i stanowią doskonałe narzędzie uzupełniające w zarządzaniu domowym budżetem. Umiejętne korzystanie z takich kart daje spore korzyści.

Jedna uwaga, którą każdy klient powinien zapamiętać:
karta kredytowa to dobry produkt tylko wówczas, gdy nauczymy się rozsądnie z niej korzystać.


Po pierwsze, klient powinien bezwzględnie przestrzegać terminów. To znaczy spłacać kartę kredytową - czyli w istocie kredyt - w wyznaczonym przez Bank terminie. W takim wypadku jest to kredyt najtańszy ze wszystkich dostępnych na rynku - jest po prostu bezpłatny. W przypadku karty oferowanej przez nasz Bank Spółdzielczy w Kostrzynie, czyli MasterCard / Visa, ten termin wynosi do 52 dni. To oznacza, że w tym czasie możemy korzystać z karty bez opłat, pod warunkiem, że nie wypłacamy gotówki z bankomatu oraz spłacimy całość zadłużenia z poprzedniego wyciągu. Mówiąc wprost - do 52 dni żyjemy na koszt naszego banku. I Bank to w pełni akceptuje.

Czas na konkrety!
W sierpniu chcielibyśmy wyjechać na wymarzony urlop, a biura podróży kuszą znakomitymi propozycjami i w dodatku oferują duże rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Niestety, w tym momencie nie dysponujemy pełną kwotą na pokrycie kosztów wyjazdu. Następne wynagrodzenie otrzymamy dopiero za dwa tygodnie, ale wówczas promocji może już nie być i świetna okazja zniknie nam z tak prozaicznego powodu, jak chwilowy brak gotówki...

Nie zniknie! Przecież mamy kartę kredytową MasterCard / Visa. Płacimy nią w biurze podróży, pakujemy walizki i ruszamy na wymarzony urlop, na który tak długo czekaliśmy oraz zasłużyliśmy ciężką pracą przez cały rok. Bawimy się świetnie, a dodatkowo zyskujemy siły do efektywnej pracy przez kolejne dwanaście miesięcy.

A karta? No cóż, wynagrodzenie trafia na nasze konto w zapowiadanym terminie, a my, już wypoczęci i opaleni, robimy przelew w bankowości elektronicznej i spłacamy całość zadłużenia na karcie kredytowej.

Oglądając zdjęcia z wakacji z satysfakcją, podliczamy, że za wczasy nie zapłaciliśmy nawet grosza ponad to, czego wymagało nasze biuro podróży! Nie zadawalajmy się jednym sukcesem. Od tego kawałka plastiku pod nazwą MasterCard / Visa mamy pełne prawo oczekiwać jeszcze więcej. Korzystajmy z rabatów oraz programu lojalnościowego, możemy przecież taniej kupować w wielu sklepach.Szczegółowe informacje o naszych produktach uzyskają Państwo
w naszych placówkach pod numerem telefonu:

61 8970 420 lub 61 8970 427 w Oddziale Banku w Kostrzynie
61 4373 439 lub 61 4373 430 w Oddziale Banku w Nekli
Copyright  ©   Bank Spółdzielczy Kostrzyn   2011
Bank Spółdzielczy w Kostrzynie, ul. Warszawska 4, 62-025 Kostrzyn,
tel. +48 61 8970-420,  fax +48 61 8178-543,
e-mail: bskostrzyn@bskostrzyn.pl
       STRONA GŁÓWNA     |     PROMOCJE     |     BANK     |     PLACÓWKI     |     PRODUKTY     |     KONTAKT     |     BANKOWOŚĆ INTERNETOWA     |     LOGOWANIE